X

Arabadan çimento lekesi nasıl çıkar

Arabadan çimento lekesi nasıl çıkar

“Arabadan çimento lekesi nasıl çıkar ?” sorusu son zamanlarda firmamız müşteri temsilcisi hattımıza en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Özellikle arabanın kaportasına zarar vermeden, boyası çizilmeden kurumuş olan çimento nasıl sökülür merak edilmektedir.

Arabanın boyasına zarar vermeden çimento lekesini çıkarma

Arabanızın boyasına zarar vermeden (çizmeden) üzerinde kurumuş olan çimento lekelerini OK-103 beton ve harç sökücü ürün ile çıkartabilirsiniz. Bu ürün uygulandığı alana zarar vermeden beton, çimento gibi yapıların kolayca çözünmesini ve su ile durulandığında tamamen temizliğinin sağlanması için geliştirilmiştir.

  1. Kesinlikle arabanın boyasını çizmez.
  2. Arabaya boyasına herhangi bir zarar vermez.
  3. Lastik, metal, boya kısacası kaportada da gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Dikkat: Nikelajlı ve kromlu kısımlarda kullanmayınız.

Uygulanışı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz.

Arabaya bulaşan çimento lekesi nasıl çıkar

Araba çimento lekesi sökücü nasıl kullanılır

Arabanın üzerindeki çimento lekelerine sıkılır veya herhangi bir bez yardımı ile uygulanır. Çok kısa sürede ürün çimento lekesi ile tepkimeye girer ve çözünmesini sağlar. Ardından bol ise durulamak yeterli olmaktadır.

Mesela hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video aracılığı ile cama bulaşmış olan çok ağır çimento lekesi nasılda kolay sökülmüştür izleyebilirsiniz.

OK-103 arabaya bulaşan çimento lekesi sökücü

Arabadan çimento lekesinin %100 etkili, hızlı ve aracın parçalarına zarar vermeden söken ürünün fiyatları ambalaj şekillerine göre hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Ürünü satın alabilmek için ise https://www.ozkimsan.com/beton-harc-sokucu ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Arabadan Çimento Çıkarıcı OK-103 Ambalajı Ürün Fiyatı
1 Litre Arabadan Çimento Çıkarıcı 30 TL
5 Litre Arabadan Çimento Çıkarıcı 112 TL
30 Arabadan Çimento Çıkarıcı 450 TL

Özkimsan iletişim bilgileri

Özkimsan Endüstri Kimyasalları iletişim bilgileri hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Adres: Mermerciler Sanayi Sitesi, 13. Cadde No:17 Kat: 2 Beylikdüzü/İSTANBUL

Müşteri Temsilcisi: 02128715242

Arabadan çimento lekesi nasıl çıkar sorunuzu cevaplamaya çalıştık. Aklınıza takılan sorular mevcut olursa eğer yorum alanından yazabilirsiniz.

Kategoriler: Beton Sökücü
Özkimsan :Özkimsan Endüstri Kimyasalları 2003 yılından günümüze bakır parlatıcı, pas sökücü, yağ sökücü, kireç sökücü, beton ve harç sökücü, klima temizleyici, patek temizleme kimyasalı, oto yıkama köpüğü ve diğer kimyasalların üretim ve satışını yapmaktadır.