X

Arabaya bulaşan beton nasıl çıkar

Arabaya Bulaşan Beton Nasıl Çıkar

Arabaya bulaşan beton nasıl çıkar diye merak ediyorsanız eğer kesinlikle bu makalemizi baştan sona okumanızı tavsiye ediyoruz. Arabanın boyasına zarar vermeden kurumuş olan beton kalıntılarının nasıl sökülebileceği tüm detayları ile birlikte anlatılmıştır.

Arabaya bulaşan kurumuş çimento nasıl temizlenir

Arabanın üzerine çimento döküldüğünde kısa bir süre sonra kuruyarak beton haline gelir. Genellikle kaporta ve boyalı alanlarda kuruma olduğunda sökülmeye çalışıldığında boyaya zarar verir. Maalesef ki yapılan hata betonu kazımak ya da arabayı yıkama servisine vermektir. Kesinlikle bu iki işlemi uygulamayınız.

Arabaya bulaşan betonu çıkarabilmek için özel olarak bir ürün geliştirilmiştir. OK-103 Beton ve Harç Sökücü. Bu ürün sayesinde arabanızın boyasına hiç bir zarar vermeden oldukça hızlı, kolay ve etkili bir şekilde beton tabakası ve çimento lekelerinin temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Arabaya Bulaşan Beton Nasıl Temizlenir

Arabaya bulaşan beton lekesi nasıl sökülür

Çözüm yolu: OK-103 Beton ve Harç Sökücü ürün kurumuş olan betonun üzerine herhangi bir fıs fıs yardımı ile sıkılır ya da bez yardımı ile sürülür. Kısa süre içerisinde ürün beton ile tepkimeye girer ve çözünmeye başlamasını sağlar. Tamamen çözünme gerçekleştiğinde bol su ile durulanır.

Mesela hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile cama bulaşmış ulan kurumuş betonun nasıl da kısa bir süre içerisinde sökülerek temizlendiğini izleyebilirsiniz.

OK-103 beton ve harç sökücü özellikleri

OK-103 beton ve harç sökücü ürün her türlü beton, çimento, harç ve kireç kalıntılarının, tabakaların ve tortu oluşumlarının yüzeyden sökülmesi amacıyla geliştirilmiş bir üründür.

Oldukça kuvvetli yapısı sayesinde saniyeler içerisinde beton, çimento, harç tabakasının çözünmesini ve temizlenmesini sağlar.

  1. Kesinlikle uygulandığı yüzeye (boya, metal, plastik ve benzeri) herhangi bir zarar vermez.
  2. %100 etkili sonuç sunar.
  3. Zehirli gaz çıkarmaz.
  4. Yüzeye püskürtülerek ya da fırça – bez yardımı ile sürülerek uygulanır.
  5. Konsantre bir üründür. Yani su ile seyreltilerek kullanılabilir.

OK-103 garantili bir üründür. Meydana gelen beton ve çimentonun söküleceği garantisi bulunmaktadır.

OK-103 nasıl satın alabilirsiniz

OK-103 ürününü resmi satış sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Ürünümüz 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalajlarında üretilmektedir. Genellikle arabasına beton bulaşmış olan müşterilerimiz tarafından 1 litre alınmakta ve bu ürün yeterli olmaktadır.

OK-103 Beton ve Harç Sökücü 1 Litre sayfamızı ziyaret ettikten sonra ürünü sepetinize ekleyip havale/EFT ya da 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme seçeneğimizi kullanarak OK-103’ü satın alabilirsiniz.

OK-103 beton ve harç sökücü ürün fiyatı

OK-103 beton ve harç sökücü 2018 güncel fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile paylaşılmıştır.

Beton, Harç Sökücü OK-103 Ambalajı (2018) Ürün Fiyatı
1 Litre Beton, Harç Sökücü OK-103 30 TL
5 Litre Beton, Harç Sökücü OK-103 112 TL
30 Litre Beton, Harç Sökücü OK-103 450 TL

Özkimsan iletişim bilgileri

Özkimsan Endüstri Kimyasalları iletişim bilgileri hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Adres: Mermerciler Sanayi Sitesi, 13. Cadde No:17 Kat: 2 Beylikdüzü/İSTANBUL

Müşteri Temsilcisi: 02128715242

“Arabaya bulaşan beton nasıl çıkar” konusu hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Aklınıza takılan sorular mevcut olursa eğer müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Kategoriler: Beton Sökücü
Özkimsan :Özkimsan Endüstri Kimyasalları 2003 yılından günümüze bakır parlatıcı, pas sökücü, yağ sökücü, kireç sökücü, beton ve harç sökücü, klima temizleyici, patek temizleme kimyasalı, oto yıkama köpüğü ve diğer kimyasalların üretim ve satışını yapmaktadır.