Beton mikserinde oluşan kurumuş harç, çimento, beton, kireç ve benzeri tabakaların temizliği için özel olarak OK-103 Beton ve Harç Sökücü ürün geliştirilmiştir. Bu ürün sayesinde beton mikseri temizliği kolay, hızlı ve %100 etkili bir şekilde yapılabilmektedir.

OK-103 Beton ve Harç Sökücü ürün 2003 yılından beri Özkimsan Endüstri Kimyasalları tarafından üretilmekte ve satışı yapılmakta olan bir üründür. İnşaat firmaları tarafından oldukça yoğun bir şekilde talep edilmektedir.

Beton mikseri nasıl temizlenir

OK-103 ürünümüzü kullanarak beton mikserlerinin temizliğini yapabilirsiniz. Kurumuş olan tabakaya uygulandığında beton, harç, çimento ve diğer tabakaların hızlı bir şekilde çözünüp sökülmesini sağlayan bir üründür. Herhangi bir spreyer (fıs fıs) ya da fırça yardımı ile beton mikseri üzerinde kurumuş olan tabakalara uygulanır. Ardından su ile bolca durulanması yeterlidir.

OK-103 konsantre bir üründür. Orta beton tabakalarında su ile 1/2 oranında, hafif beton tabakalarında ise 1/5 oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Kalıplaşmış tabakalarda ise seyreltilmeden kullanılmaktadır. OK-103 kullanımı ile ilgili hemen aşağıda bulunan kısa videomuzu izleyebilirsiniz.

Beton mikser temizleyici OK-103 fiyat listesi

Beton mikser temizleyici OK-103 ürünleri 1 litre, 5 litre ve 5 litre ambalajlarında üretilmektedir. Ürünlerin fiyat listeleri ambalaj şekillerine göre hemen aşağıda paylaşılmıştır. Toplu alımlarda ise özel fiyat teklifleri sunulabilmektedir.

Beton Mikser Temizleyici OK-103 Ambalajı Ürün Fiyatı
1 Litre Beton Mikser Temizleyici 30 TL
5 Litre Beton Mikser Temizleyici 112 TL
30 Litre Beton Mikser Temizleyici 450 TL

Özkimsan iletişim bilgileri

Özkimsan Endüstri Kimyasalları iletişim bilgileri hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Adres: Mermerciler Sanayi Sitesi, 13. Cadde No:17 Kat: 2 Beylikdüzü/İSTANBUL

Müşteri Temsilcisi: 02128715242

Ürünü satın alabilmek için https://www.ozkimsan.com/beton-harc-sokucu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Beton mikser temizleyici özellikleri

Beton mikser temizleyici ürün beton mikseri temizliği yapılırken %100 etkili ve kolayca oluşan tabakaları çözerek sökülmesini sağlayan bir üründür.

  1. Özellikle iş makinelerinde, çimento nakliye araçlarında ve mikserlerinde, beton ve çimento fabrikalarının makinelerinde kurumuş ve biriken beton, harç, kireç, kışır ve tortuların temizlenmesinde oldukça etkilidir.
  2. İçerisinde özel inhibitörler bulunmaktadır. Bu sayede uygulandığı metal, plastik yüzeye ve boyaya kesinlikle zarar vermez.
  3. Zehirli gaz ihtiva etmez (çıkarmaz).

Beton mikser temizleyici ürünümüz hakkında aklınıza takılan bütün soruları müşteri temsilcisi hattımızı arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.


Özkimsan

Özkimsan Endüstri Kimyasalları 2003 yılından günümüze bakır parlatıcı, pas sökücü, yağ sökücü, kireç sökücü, beton ve harç sökücü, klima temizleyici, patek temizleme kimyasalı, oto yıkama köpüğü ve diğer kimyasalların üretim ve satışını yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir