X

Camdaki sıva lekesi nasıl çıkar

Camdaki Sıva Lekesi Nasıl Çıkar

Camdaki sıva lekesi nasıl çıkar sorusu son zamanlarda bu sorun ile karşılaşanlar tarafından sıkça sorulan sorulardan bir tanesidir. Özellikle cama ve pimapene zarar vermeden bu sorundan kurtulmak isteyenler tarafından.

İnşaat sonrası cama bulaşan ve kurumasından dolayı sökülemeyen sıva kalıntılarını OK-103 beton ve harç sökücü ürün kullanarak temizleyebilirsiniz.

Camdaki kurumuş sıva lekesi nasıl temizlenir

İnşaat sonrasında camda kurumuş olan sıva kalıntılarını OK-103 ürününü kullanarak oldukça hızlı ve kolay bir şekilde cama zarar vermeden sökebilirsiniz. OK-103 uygulandığı alandaki sıva tabakasının hızlıca çözünmesini sağlar. Çözünme tamamen bol su ile durulamak yeterli olmaktadır.

Cam ve pimapene (çerçevelere) bulaşmış olan sıva kalıntılarının nasıl temizlendiğini hemen aşağıda bulunan uygulama videosu aracılığı ile izleyebilirsiniz.

OK-103 beton ve harç sökücü özellikleri

OK-103 beton ve harç sökücü ürün camda ve pimapende meydana gelen her türlü beton, çimento, harç ve kireç kalıntılarının, tabakaların ve tortu oluşumlarının yüzeyden sökülerek temizlenmesini sağlayan bir üründür.

Özel formülü sayesinde saniyeler içerisinde beton, çimento, harç tabakasına derinlemesine işler, çözünmesini ve ardından sökülmesini sağlar.

  1. Kesinlikle uygulandığı yüzeye (cama, plastik yüzeye, tahtaya, boyaya) zarar vermez.
  2. Sıvanın %100 etkili bir şekilde sökülmesini sağlar.
  3. Uygulama yapılırken zehirli gaz ihtiva etmez.
  4. Cama herhangi bir spreyer (fıs fıs) yardımı ile püskürtülerek ya da fırça – bez yardımı ile sürülerek uygulanır.
  5. Konsantre bir üründür. Camdaki sıva tabakasının kalınlığına orantılı bir şekilde su ile seyreltilerek uygulanır.

Ağır kirlilikte sulandırmadan kullanılır. Orta kirlilikte 1/2 oranında, hafif kirlilikte ise 1/5 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

OK-103 nasıl satın alabilirsiniz

OK-103 ürününü resmi satış sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Ürünümüz 1 litre, 5 litre ve 30 litre ambalajlarında üretilmektedir. 1 litre ürünle bir çok camdaki sıvanın sökülmesini sağlayabilirsiniz.

OK-103 Beton ve Harç Sökücü 1 Litre sayfamızı ziyaret ettikten sonra ürünü sepetinize ekleyip havale/EFT ya da 3D güvenlikli kredi kartı ile ödeme seçeneğimizi kullanarak OK-103’ü satın alabilirsiniz.

OK-103 beton ve harç sökücü ürün fiyatı

OK-103 beton ve harç sökücü (camdaki sıva lekesini söken ürün) 2018 güncel fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile paylaşılmıştır.

Beton, Harç Sökücü OK-103 Ambalajı (2018) Ürün Fiyatı
1 Litre Beton, Harç Sökücü OK-103 30 TL
5 Litre Beton, Harç Sökücü OK-103 112 TL
30 Litre Beton, Harç Sökücü OK-103 450 TL

Özkimsan iletişim bilgileri

Özkimsan Endüstri Kimyasalları iletişim bilgileri hemen aşağıda paylaşılmıştır.

Adres: Mermerciler Sanayi Sitesi, 13. Cadde No:17 Kat: 2 Beylikdüzü/İSTANBUL

Müşteri Temsilcisi: 02128715242

“Camdaki sıva lekesi nasıl çıkar” sorunuzu uygulamalı ve açıklamalı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Yorum alanından yazarak ya da müşteri temsilcisi hattımızı arayarak aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Kategoriler: Beton Sökücü
Özkimsan :Özkimsan Endüstri Kimyasalları 2003 yılından günümüze bakır parlatıcı, pas sökücü, yağ sökücü, kireç sökücü, beton ve harç sökücü, klima temizleyici, patek temizleme kimyasalı, oto yıkama köpüğü ve diğer kimyasalların üretim ve satışını yapmaktadır.